Turystyka jest istotnym elementem edukacji oraz wychowania dzieci i młodzieży. Uzupełnia nabytą w szkole wiedzę teoretyczną. Stwarza możliwość uatrakcyjnienia programu nauczania każdego przedmiotu. Wycieczki szkolne są doskonałą okazją do poznania historii, kultury i środowiska naturalnego naszego oraz innych krajów.
Zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu, przyczyniają do integracji wyjeżdżających razem osób, uczą odpowiedzialności, samodzielności i tolerancji.

Od ponad 20 lat zajmujemy się organizacją wyjazdów turystycznych. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje wycieczek jedno i kilkudniowych, krajowych i zagranicznych. Programy układane są na podstawie zebranych przez nas
doświadczeń oraz współpracujących z nami Pilotów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wszystkie programy możemy zmodyfikować i urozmaicić dostosowując do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz możliwości uczestników wycieczki. Podczas naszych imprez zapewniamy Państwu obsługę sprawdzonych
przez nas i naszych Klientów Pilotów i Przewodników, którzy w sposób profesjonalny i przystępny przekażą uczestnikom wiedzę na temat odwiedzanych regionów.