Odkrywanie i poznawanie nowych miejsc jest ważne i potrzebne każdemu. Rozszerza horyzonty, wiedzę o świecie i innych ludziach. Wspólne wyjazdy prowadzą do lepszej integracji ludzi niezależnie czy są to pracownicy firmy, instytucji, członkowie stowarzyszenia, związku zawodowego, klubu, koła lub grupa przyjaciół.
Specjalnie dla Państwa przygotujemy wymarzony wyjazd według indywidualnych potrzeb. Możemy zadbać o organizację wieczoru integracyjnego: z muzyką, w hotelu, w regionalnej restauracji lub przy ognisku. Może mają Państwo ochotę na zajęcia w terenie – wspinaczka, paintball, quady, …? Nasze kompetencje gwarantują wysoką jakość oferowanej usługi. Zrobimy wszystko, aby Państwa wypoczynek był atrakcyjny udany i bezpieczny.
Zapraszamy m. in. na:
– zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Polski, Europy i świata
– pobyty w SPA, kąpiele w basenach termalnych,
– wypady w góry, na narty,
– relaks na plaży,
– wyjazdy do teatru/opery,
– wyjazdy rodzinne,
– i inne, które podpowie Państwu wyobraźnia.

Na naszych wyjazdach zawsze zapewniamy:
opiekę doświadczonego pilota/przewodnika, który w sposób profesjonalny i przystępny przekaże Państwu wiedzę na temat odwiedzanych regionów i atrakcji
obsługę doświadczonego i wykwalifikowanego kierowcy oraz transport własnym, pewnym i bezpiecznym taborem. W podróż z nami zabiorą Państwa wygodne, nowoczesne autokary turystyczne wyposażone w klimatyzację, toaletę, barek, DVD i mikrofon. Nasze autokary są przed wyjazdami sprawdzane w stacji kontroli pojazdów, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo podróży. Państwa przedstawiciel może uczestniczyć w kontroli autokaru.
staranny dobór bazy noclegowej i gastronomicznej
Na naszej internetowej znajdą Państwo część naszej oferty. Chętnie wysłuchamy Państwa sugestii, oczekiwań co do wymarzonego wyjazdu i z przyjemnością taki wyjazd zorganizujemy. Jesteśmy gotowi stawić się w wyznaczonym przez Państwa miejscu i terminie na spotkaniu, na którym omówimy szczegóły. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie i wykonanie imprezy oraz atrakcyjną cenę. Zapraszamy do współpracy.