logo_wystawa LEGO baner 2

WROCŁAW
13.01.2018

WYSTAWA KLOCKÓW LEGO

NOWA – NAJWIĘKSZA W EUROPIE WYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO (ekspozycja nigdy wcześniej niepokazywana we Wrocławiu) WIELKA STREFA ZABAWY – FUN PARK, NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE SAMOLOT Z MILIONA KLOCKÓW, GWIAZDY POLSKIEGO SPORTU, HUMAN BODY ORAZ PONAD 100 PREMIEROWYCH WIELKICH MAKIET Z WIELU MILIONÓW KLOCKÓW LEGO.

Cena: 30 zł/os. + bilet wstępu.

RAMOWY PROGRAM: WYJAZD Z GŁOGOWA O GODZ. 8:00. PRZEJAZD DO WROCŁAWIA. CZAS WOLNY DO GODZ. 16:00 (WYSTAWA KLOCKÓW LEGO, MOŻLIWOŚĆ ZWIEDZANIA STADIONU – INDYWIDUALNIE). WYJAZD W DROGĘ POWROTNĄ.

ŚWIADCZENIA: PRZEJAZD AUTOKAREM.

BILETY WSTĘPU: 22 ZŁ/OS., BILET RODZINNY: 18 ZŁ/OS. (BILET 2+2 I WIĘCEJ)

 

informacje o wystawie:

CAŁKOWICIE NOWA, NAJWIĘKSZA W POLSCE EDUKACYJNAWYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO
Wystawa / Edukacja / Fun Park

Patronat nad Wystawą objął Rzecznik Praw Dziecka Pan Minister Marek Michalak.
1700 m2 powierzchni – 100 Niesamowitych Makiet –Fun Park – Strefa Zabawy.
Główną atrakcją Wystawy jest 11-metrowy samolot Prezydenta Stanów Zjednoczonych, zbudowany z miliona klocków. Wystawa łączy zabawę i edukację. Naukę umilą i uprzyjemnią eksponaty wykonane z ulubionych klocków. Nietypową lekcję biologii zapewnią podstawowe narządy człowieka, takie jak mózg i serce, a także układy precyzyjnie zbudowane z klocków. Ponadto prezentujemy postacie, miejsca, a także wydarzenia znane z bajek i filmów, jak również sceny historyczne oraz najsłynniejsze budowle architektoniczne – zarówno zabytkowe, jak i współczesne.
We Wrocławiu organizator Wystawy stworzył miejsce do zabaw klockami Lego dla dzieci w każdym wieku. Na specjalnie wydzielonej powierzchni znajdują się stoliki do zabawy klockami Lego, przestrzeń do tworzenia konstrukcji z ogromnych klocków, strefa do zabaw Duplo, a także wiele innych atrakcji. Ponadto dzieci, które własnoręcznie wybudują pojazdy, będą mogły przetestować je na specjalnie przygotowanych torach zjazdowych, a wytrzymałość budowli sprawdzić na platformie wibracyjnej. Nie tylko dla dzieci przeznaczona jest ściana „do pisania klockami” tzw. Brick Wall.